Zapowiedzi wydawnicze


 

 

Oferta na zamówienie

Kalendarz dla małego i dużego z elementami czytania globalnego.

W najbliższym czasie ukaże się w naszym wydawnictwie ciekawa – i jedyna taka na polskim rynku - publikacja. Jest to kalendarz „dla małych i dużych”. Dolna część służyć będzie Rodzicom (ale i dzieci mogą czynić w niej swoje notatki oraz uczyć się nazw dni tygodnia czy miesięcy). Górną dedykujemy dzieciakom. Zawiera ona krótkie teksty napisane zgodnie z regułami czytania globalnego.

Metoda ta nie wymaga znajomości alfabetu. Polega na zapamiętywaniu grafiki całych wyrazów. Odpowiednio dobrany krój czcionki, większe niż zwykle spacje międzywyrazowe, wielkość liter – wszystko to sprawi, że maluch szybko zapamięta wygląd wyrazów.  Dzieci czytające globalnie, wcześniej i łatwiej zaczynają czytać nieznane teksty. Udowodniono to podczas stosowania metody globalnej na całym świecie przez ponad pół wieku.

Jedynym wymogiem, by czytanie globalne dokonało się dzięki naszemu kalendarzowi, jest konieczność kilkukrotnego odczytania dziecku widniejących na kalendarzu zdań z jednoczesnym wskazywaniem czytanego wyrazu.

Kalendarz będzie można nabyć jedynie za pośrednictwem naszej strony składając zamówienie. W odpowiednim czasie poinformujemy Państwa o dostępności kalendarza i możliwości wysyłki na wskazany w zamówieniu adres. Realizujemy także zamówienia indywidualne.

Cena: 25,00 zł

Format: 300 x 300

Objętość: 12 stron

Zapraszamy!